אודותנו

טיפול דיקור סיני במודיעין

 

ד"ר דניאל אליהו Ph.D. מדען שעסק בחקר הסרטן במכון וייצמן  ברחובות.

את למודי הדיקור הסיני לתואר "מסטר באקופנטורה" שכללה התמחות קלינית בלונדון סיים ב- TAIבקולומביה שבמרילנד, ארה"ב.

כיום מורשה לעסוק בדיקור סיני ובעל דיפלומה מטעם הארגון NCCAOM האמריקאי כבר יותר מ 18 שנים.

היום  ד"ר דניאל אליהו Ph.D. בעל קליניקה מצליחה ובעלת שם בדיקור סיני בישוב חשמונאים (שליד מודיעין).

צרו קשר לקביעת תור

ד"ר דניאל אליהו.Ph.D "מאסטר באקופנטורה"   M.Ac.DipL.Ac. בוגר TAI שבקולמוביה מרילנד שבארה"ב ובעל דיפלומה מהארגון הלאומי האמריקאי NCCAOM , מספר על מעבר מעולם הרפואה הקונבנציונלית לטובת רפואה סינית.

לאחר הפוסט דוקטורט שלי בארה"ב Georgetown University Hospital, Washington D.C. U.S.A החלטתי לנטוש את עולם האקדמיה לטובת לימודי הרפואה הסינית-דיקור סיני. ההבדל שאני רואה בן הרפואה הקונבנציונאלית לרפואה סינית האלטרנטיבית הוא שאם אדם נכנס לרופא עם סימפטום אחד, הרופא ייתן לו תרופה לאותו סימפטום. אם יופיעו עשרה סימפטומים, החולה יקבל 10 תרופות. אבל בטיפול ברמה אנרגטית ניתן באמצעות נקודה אחת, להשפיע על כל הסימפטומים בבת אחת. – אז מה עדיף?.

מיד כשהתחלתי לטפל באנשים ברפואה סינית ,דיקור סיני, ראיתי תוצאות מדהימות. ראיתי שגוף האדם משתנה. אבל יותר מכך: ראיתי שחייהם של אנשים משתנים מקצה אל קצה. למרות שעזבתי את המדע, אני חושב ופועל באופן מדעי. כשמגיע אלי מטופל, אני חוקר ומבקש לדעת תמיד מה שורש הבעיה ואיך משפיע השורש על סבלו. כשהולכים לשורש, השינוי גדול והשפעה יסודית יותר.

את למודי הרפואה הסינית לתואר "מסטר באקופנטורה" שכללה התמחות קלינית בלונדון סיימתי ב- TAIבקולומביה שבמרילנד, ארה"ב. וכיום מורשה לעסוק בתחום עם דיפלומה מטעם הארגון NCCAOM שבארה"ב כבר במשך 18 שנים.

בתום ההתמחות ברפואה סינית -דיקור סיני, חזרתי מארה"ב עם בני משפחתי והתיישבתי בישוב לימים – קריית ספר והיום העיר גני מודיעין  ולצד לימודי קודש בכולל, שנותנים כוחות עצומים וסייעתא דשמייא מיוחדת, החילותי לטפל גם באנשים.

השמעות נפוצו מפה לאוזן, בארץ ומחוצה לה. הגיעו אלי מקרים של דיכאונות, שיתוקים, כל סוגי הכאבים, מכאבי ראש עד כאבי גב ומפרקים, פריצות דיסק, כאבי שרירים ודלקות בגידים. אנורקסיה וקרוהן, שיתוק שלאחר תאונה או אירוע מוחי, לחץ דם, אסתמה ואפילו עיוורון. בסייעתא דשמייא חזרה לאנשים רבים הראיה, הנשימה המלאה. תפקוד הידיים והרגלים, נמנעו ניתוחים , שמחת החיים שבה ואנשים חזרו לעמוד על רגליהם. וכך בעזרת השם יתברך הצלחתי לשקם משפחות שלמות שהיו בסכנת התפרקות עקב מחלות וקשיים של בן משפחה חולה.

תלוי במטופל בגילו ובבעיה שהוא פונה אלי.

בדרך כלל כל טיפול יכול לארוך בין 30 דקות עד שעתיים.

המחטים מיוצרים בארה"ב, מחטים דקים במיוחד קשיחות וסטריליות, אלו מחטים חד פעמיים שמושלחים לפח לאחר כל טיפול.

לא כואב כלל. מרגישים דקירה מדגדגת ולא יותר מכך, מבחינת סיכון לא קיים שום סכנה למטופל.

דיכאונות, שיתוקים, כל סוגי הכאבים, מכאבי ראש עד כאבי גב ומפרקים, פריצות דיסק, כאבי שרירים ודלקות בגידים. אנורקסיה וקרוהן, שיתוק שלאחר תאונה או אירוע מוחי, לחץ דם, אסתמה ואפילו עיוורון. בסייעתא דשמייא חזרה לאנשים רבים הראיה, הנשימה המלאה. תפקוד הידיים והרגלים, נמנעו ניתוחים , שמחת החיים שבה ואנשים חזרו לעמוד על רגליהם. וכך בעזרת השם יתברך הצלחתי לשקם משפחות שלמות שהיו בסכנת התפרקות עקב מחלות וקשיים של בן משפחה חולה.

צרו קשר ליעוץ ולקבלת טיפול

קליניקה פתוחה בימים א-ה, 14:00-19:00.

לקוח יקר שלח את פרטך ואנו נחזור אלך מהר ככל שאפשר.

בברכת בריאות איתנה .

 דניאל אליהו,

טורי זהב 8 ,גני מודיעין

טלפקס: 08-9791476